ЩИРО ВІТАЄМО!
Колектив Кордишівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ВІТАЄ Вас Наталія Левицька та з отриманням заслужених нагород, які є підтвердженням Ваших високих особистісних якостей.
Ви молодці, це прекрасна робота і приклад для інших! Нехай в житті все виходить і будь-яка мета обов’язково буде досягнута!
Бажаємо невичерпної творчої енергії, сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров'я, плідної праці та нових звершень!
МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
(ІІ ЕТАП)
ІІІ місце – Нижиловська Богдана, 11 клас (учитель Дегтерьова Л.П.)
НОМІНАНТИ
районного рейтинг - конкурсу «Дитина року – 2020» -
фестивалю «Травневий зорепад»
«Впевненість у майбутньому»
Левицька Маргарита, Кордишівська СЗШ (3 кл.) – ІІІ м. в обласному конкурсі читців та солістів-вокалістів «Зіркова мрія».
«Кращий олімпієць» (премія І м. – 1000 грн., ІІ м. – 700 грн., ІІІ м. – 500 грн.)
Маківчук Валентина, Кордишівська СЗШ – ІІІ м. в МАН з історії (500 грн.).
«Команда року»
Рій «Корд» Кордишівської СЗШ – І м. в обласному, участь у Всеукраїнському етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Команда учнів школи зайняла ІІІ МІСЦЕ у ХІV Кубку Козятинського району з туристичного багатоборства...
Участь у Четвертому обласному Форумі українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!»
РАЙОННИЙ КОНКУРС ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ «МОЯ УКРАЇНО!»
І місце – Гайдучок Маргарита, 11 кл. у номінації «Пейзаж» (учитель Мельник І.С.)
ІІІ місце – Левицька Маргарита, 3 кл. у номінації «Пейзаж» (учитель Мельник І.С.)
НАВЧАЛЬНІ ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ ПРОТЯГОМ І СЕМЕСТРУ 2019-2020 Н.Р....
Змагання з техніки пішохідного туризму в приміщеннях серед учнівської молоді (25.01.2020)
Команда "Меридіан" Кордишівської школи, під керівництвом Віктор Левицький, виборола ІІ місце за підсумками змагань....
ІІІ місце - Кравець Дар'я та Яремчук В'ячеслав в особистому заліку серед юнаків і дівчат молодшої групи...
#dzhura_2020
З 23 по 25 червня 2020 року проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» у онлайн-режимі...
Було проведено такі види Гри: інтелектуальна гра-вікторина «Відун»; змагання з надання першої долікарської допомоги «Рятівник» та змагання «Туристська смуга перешкод»...
Рій "КорД" (Кордишівські джури) під керівництвом Левицького Віктора Миколайовича брав участь у даних змаганнях...
За результатами зведеного загальнокомандного протоколу рій посів ІІ місце... Щиро ВІТАЄМО
Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури (ІІ етап)
ІІІ місце - Нижиловська Богдана, 9 клас (уч. Нагорна Г.В.)
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
(ІІ етап)
ІІ місце – Нижиловська Богдана, 9 кл. (учитель Нагорна Г.В.)
ІІ етап 19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІ місце – Бідниченко Олександр, 3 кл. (учитель Мельничук А.М.)
ІІІ місце – Хуторна Катерина, 4 кл. (учитель Панасюк Л.П.)
ІІІ місце – Нижиловська Богдана, 9 кл. (учитель Нагорна Г.В.)
Районний конкурс юних фотоаматорів«Моя Україно!»
ІІ місце – Мельничук Еліна, 11 кл. у номінації «Пейзаж» (учитель Мельничук А.М.)
Змагання 72-ї Спартакіади серед школярів району «Нащадки козацької слави»
І місце – Команда школи (учитель Левицький В.М.)
у 2017-2018 навчальному році
Українська мова та література (Нагорна Г.В.) ІІІ місце – Нижиловська Богдана, 8 кл.
Біологія (Бобрівський В.І.) ІІІ місце – Маківчук Валентина, 8 кл., ІІІ місце – Янкова Даша, 9 кл.
Екологія (Бобрівський В.І.) ІІ місце – Король Анастасія, 10 кл.
Трудове навчання (Олексюк М.М.) ІІІ місце – Панасюк Владислав, 9 кл., ІІ місце – Олексюк Артем, 10 кл.
Англійська мова (Бойко М.М.), ІІ місце – Нижиловська Богдана, 8 кл.
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
І місце (районний етап) – Нижиловська Богдана, 8 кл. (вчитель: Нагорна Г.В.); ІІІ місце (обласний етап)
Районний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!»
ІІ місце – Хрищенюк Марина, 10 кл. у номінації «Портрет»; ІІІ місце – Хрищенюк Марина, 10 кл. у номінації «Жанрове фото» (вчитель: Василишина Т.В.)
Конкурс учнівської та вчительської творчості
Маківчук Валентина, учениця 8 класу -ІІІмісце у районному конкурсі учнівської та вчительської творчості у номінації «Історія»
Конкурс «Найрозумніший»
Маківчук Валентина, учениця 8 класу - ІІІ місце у районному конкурсі «Найрозумніший»
РАЙОННИЙ КОНКУРС "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР"
Олексюк Леся, учениця 5 класу - ІІ місце
Мельничук Еліна, учениця 10 класу - ІІІ місце
РАЙОННИЙ КОНКУРС "НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ"
Левицька Маргарита, учениця 1 класу – ІІІ місце
Олексюк Леся, учениця 5 класу - ІІ місце
Медвідь Юрій, учень 10 класу - ІІ місце
Олексюк Олександр, учень 1 класу - ІІ місце
Всеукраїнська трудова акція "Парад квітів біля школи"
Мельничук Еліна, учениця 10 класу - переможць обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» у 2017 році (ІІ місце)
Коментарi